NETMAKS
Bilgi Almak için: 0(850) 840 4 840
Müşteri Girişi  Hakkımızda 
 
 

AdWords Danışmanı

AdWords Danışmanı


Profesyonel Google Adwords Hesap Yöneticisi ya da AdWords Danışmanı ile gerçekleştirilecek Hesap Yönetimi sizlere olduğundan düşük maliyet ile birlikte daha yüksek getiri imkanı sağlar. Google Adwords Danışmanı size en uygun reklamı hazırlar ve yayın süresince optimizasyon hizmeti verir. Dijital platformda en etkin reklam platformu olan AdWords'te danışmanlar yüksek kalite puanı ve minimum düzeydeki tıklama başı maliyet değerlemesi yaparak size en çok faydayı sağlayacak kampanyayı size sunar. Adwords hesap açma aşamasında ilk adım doğru anahtar kelime belirleme ve etkin reklam metni hazırlamaktır fakat iş burada daha yeni başlamaktadır zira bunu sürekli takip etmek ve gerekli optimizasyon işlemlerini gün aşırı yapmak gerekmektedir.

AdWords Reklam Danışmanlığı Faydası Nedir?

Her işte olduğu gibi bu işin de çok sayıda teknik detayı vardır ve doğru yönlendirilmeyen bir reklamveren parasını çok gereksiz yerlere harcayabilmektedir. Bunun çok sayıda örneğini görmekteyiz. AdWords Danışmanlığı talep ettiğinizde isterseniz bireysel isterseniz kurumsal olarak hizmet verebiliyoruz.

Bir AdWords Danışmanı Olarak Neden NetMaks?

Sadece işini yapan akademik altyapısı güçlü bir ekiple değil, aynı zamanda çalışma isteği uyandıran yenilikçi fikirlerle size destek olan işinin "ehli" uzmanlarla çalışırsınız. Amacımız: Değere karşılık değer üretmektedir.

AdWords Danışmanı Hediyesi

Sadece ilk müşterilerde ve bir defaya mahsus olmak üzere, reklam vermeye karar verdiğinizde aşağıdaki koşullardan faydalanabilirsiniz.

300 TL'lik bütçenize 100 TL Hediye Bütçe

500 TL'lik bütçenize 200 TL Hediye Bütçe

1000 TL'lik bütçenize 300 TL Hediye Bütçe

*300 TL altında bütçe kullanamadığınızı hatırlatmak isteriz.

Kısa Bilgi: Bu reklamları vermenin en güzel yolu, arama yapan kişiye aradığı ürün ya da hizmeti aradığı anda sunabilmek ve bunu da minimum maliyetle yapabilmektir.
Fiyat: Gayet makul maliyetleri olan bu sistemde günlük 15 TL'den başlayan bütçelerle reklam veren çok sayıda kullanıcı mevcuttur fakat buna benzer şekilde günlük 500 TL harcayan kullanıcılar olduğu gibi 5.000 TL harcayanlar da mevcuttur. Burada belirleyici olanlar: İçinde bulunduğunuz sektör, web sitenizin ve reklamlarınızın kalitesi, hizmet ya da ürün sayısı, coğrafi hedefleme, yaratmak istediğiniz talep ve beklentilerinizdir. Kabaca bir tabirle Türkiye geneli için günlük reklam bütçe ortalaması 15-50 TL arasında değişmektedir.
Kalite: Google AdWords sistemi eklenen kelimelerin yayınlanması gibi görünen bir sistemdir fakat bu işin görünen yüzüdür. Bir de görünmeyen yüzü vardır ki asıl can alıcı nokta da burasıdır çünkü siz lahmacun siparişi kelimesini girdiğinizde sistem bunu "pide tarifi"ne kadar götürecektir. AdWords'te reklam verenleri kabaca 3'e ayırabiliriz. Bunlar: Sistemin sadece ismini duyanlar ve kullanmayanlar (tecrübesiz), reklam yayınladığını sananlar/düşününler (tecrübeli) ve gerçekten (optimum maliyet ve yeni müşteri edinim sayısı) reklam yayınlayanlar. Bu denklemin kaybeden tarafında mı olmak isterdiniz kazanan tarafında mı?
Sektörler: Google AdWords reklamlarının özellikle hizmet sektörleri ve e-ticaret'te geri dönüşleri oldukça verimlidir. Burada önemli olan hangi AdWords reklam türünün sizin için gerekli ve önemli olduğudur. Arama ağı reklamları, görüntülü ağ reklamları, ürün listeleme reklamları, yeniden pazarlama, dinamik yeniden pazarlama vb. gibi. Konya'da küçük bir nakliyatçı olun, İstanbul'da bir müteahhit, İzmir'de bir doktor, Ankara'da bir tesisatçı, Antalya'da e-ticaret ile uğraşan bir şirket ya da Bursa'da bir ilaçlama firması, Google AdWords ile her sektör için yeni müşteriler kazanmak doğru bir strateji ve kaliteli reklamlar ile mümkündür.
Referans: Ülke çapında NetMaks'ı tercih eden 2.000 üstünde şirket/birey mevcuttur.
İletişim: Tüm Türkiye'den ücretsiz olarak 0(850) 840 4 840'ı arayarak NetMaks ile Google AdWords'te minimum maliyetlerle yeni müşteriler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca sayfanın sol üst kısmında bulunan sayfalarda gezinerek daha fazla bilgi alabilir, ana sayfaya dönebilir veya direk bizlere ulaşarak telefonda ücretsiz bilgi alabilir, reklamlarınızı hemen yayına alıp yeni müşterilere merhaba diyebilirsiniz.