NETMAKS
Bilgi Almak için: 0(850) 840 4 840
Müşteri Girişi  Hakkımızda 
 
 

Google AdWords Uzmanı

Google AdWords Uzmanı Nedir?


Bu ünvana sahip olabilmek için kişinin Google'ın belirlemiş olduğu kriterleri tamamlamış olması gerekir. Bu kriterler ise 3 ana başlık altında toplanabilir. Bunlardan ilk Adwords sınavını geçmiş olmak, ikincisi en az 90 gün boyunca bir hesap yönetmiş olmak ve üçüncüsü bu hesabı yönetmeye devam etmek.

Peki bu uzman ne işe yarar?

Bu etikete sahip olan kişiler, reklamlarınızı yönetmek için yeterli kalifikasyona sahip olabilirler. Ancak unutulmamalıdır ki her işte olduğu gibi bu işte de bu etiket yeterli değildir. Gerekli referansları ve işteki sürekliliği gözönünde bulundurmak faydanıza olacaktır

Dijital reklam mecrası malesef, basit bir şekilde 2 kelime ekleyeyim benim reklamlarım çıksın kadar basit değildir.

Önemli olan reklamların nerede geleceğini değil nerede gelmeyeceğini kestirmektir.

Detaylı analizler sonucu, yapılan veri madenciliği, eşleme türleri, yatırım getirisi yüksek kombinasyonların bulunması ve ilişkilendirilmesi gerekir.

Saatler süren reklam çalışmasının ardından reklamlarınız hazır hale gelir ve duruma göre reklamlarınız incelemeye girebilir.

Konu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa Google AdWords Uzmanlarıyla donatılmış Google AdWords Certified Partner şirketimize bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Kısa Bilgi: Bu reklamları vermenin en güzel yolu, arama yapan kişiye aradığı ürün ya da hizmeti aradığı anda sunabilmek ve bunu da minimum maliyetle yapabilmektir.
Fiyat: Gayet makul maliyetleri olan bu sistemde günlük 15 TL'den başlayan bütçelerle reklam veren çok sayıda kullanıcı mevcuttur fakat buna benzer şekilde günlük 500 TL harcayan kullanıcılar olduğu gibi 5.000 TL harcayanlar da mevcuttur. Burada belirleyici olanlar: İçinde bulunduğunuz sektör, web sitenizin ve reklamlarınızın kalitesi, hizmet ya da ürün sayısı, coğrafi hedefleme, yaratmak istediğiniz talep ve beklentilerinizdir. Kabaca bir tabirle Türkiye geneli için günlük reklam bütçe ortalaması 15-50 TL arasında değişmektedir.
Kalite: Google AdWords sistemi eklenen kelimelerin yayınlanması gibi görünen bir sistemdir fakat bu işin görünen yüzüdür. Bir de görünmeyen yüzü vardır ki asıl can alıcı nokta da burasıdır çünkü siz lahmacun siparişi kelimesini girdiğinizde sistem bunu "pide tarifi"ne kadar götürecektir. AdWords'te reklam verenleri kabaca 3'e ayırabiliriz. Bunlar: Sistemin sadece ismini duyanlar ve kullanmayanlar (tecrübesiz), reklam yayınladığını sananlar/düşününler (tecrübeli) ve gerçekten (optimum maliyet ve yeni müşteri edinim sayısı) reklam yayınlayanlar. Bu denklemin kaybeden tarafında mı olmak isterdiniz kazanan tarafında mı?
Sektörler: Google AdWords reklamlarının özellikle hizmet sektörleri ve e-ticaret'te geri dönüşleri oldukça verimlidir. Burada önemli olan hangi AdWords reklam türünün sizin için gerekli ve önemli olduğudur. Arama ağı reklamları, görüntülü ağ reklamları, ürün listeleme reklamları, yeniden pazarlama, dinamik yeniden pazarlama vb. gibi. Konya'da küçük bir nakliyatçı olun, İstanbul'da bir müteahhit, İzmir'de bir doktor, Ankara'da bir tesisatçı, Antalya'da e-ticaret ile uğraşan bir şirket ya da Bursa'da bir ilaçlama firması, Google AdWords ile her sektör için yeni müşteriler kazanmak doğru bir strateji ve kaliteli reklamlar ile mümkündür.
Referans: Ülke çapında NetMaks'ı tercih eden 2.000 üstünde şirket/birey mevcuttur.
İletişim: Tüm Türkiye'den ücretsiz olarak 0(850) 840 4 840'ı arayarak NetMaks ile Google AdWords'te minimum maliyetlerle yeni müşteriler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca sayfanın sol üst kısmında bulunan sayfalarda gezinerek daha fazla bilgi alabilir, ana sayfaya dönebilir veya direk bizlere ulaşarak telefonda ücretsiz bilgi alabilir, reklamlarınızı hemen yayına alıp yeni müşterilere merhaba diyebilirsiniz.