NETMAKS
Bilgi Almak için: 0(850) 840 4 840
Müşteri Girişi  Hakkımızda 
 
 

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Görüntülü Reklamları


Google Görüntülü Reklam Ağı Nedir?

Daha önce Google İçerik Ağı olarak bilinen Google Görüntülü Reklam Ağı, Google ile görüntülü reklam ağı iş ortakları (GMail, YouTube vb.) ve AdWords reklamlarını görüntüleyen belirli Google mülkleriyle iş ortaklığı yapan web siteleri topluluğunu içerir. Metin, resim, banner ve video biçiminde olabilecek bu reklamlar, ürün ve hizmetlerinizi temsil edecek şekilde hazırlayacağımız anahtar kelime temalarına göre otomatik olarak eşleşen ya da manuel olarak sizin seçeceğiniz web sitelerine hedeflenebilir.


Niçin Görüntülü Reklam Vermeliyim?

Görüntülü AdWords reklamlarınız web sitesi içeriği veya aramalar temel alınarak yerleştirildiğinden, ürünüze ya da hizmetinize olan ilgi düzeyi yüksek kullanıcı kitlelerine gösterilmiş olmaktadır. Bu sayede hedef kitlenizi, sattığınız ürünler için yeni başlattığınız kampanyalardan kolaylıkla haberdar edebilir ya da marka bilinirliğinizi arttırarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.


Google Görüntülü Reklam Ağı ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririz.


Kısa Bilgi: Bu reklamları vermenin en güzel yolu, arama yapan kişiye aradığı ürün ya da hizmeti aradığı anda sunabilmek ve bunu da minimum maliyetle yapabilmektir.
Fiyat: Gayet makul maliyetleri olan bu sistemde günlük 15 TL'den başlayan bütçelerle reklam veren çok sayıda kullanıcı mevcuttur fakat buna benzer şekilde günlük 500 TL harcayan kullanıcılar olduğu gibi 5.000 TL harcayanlar da mevcuttur. Burada belirleyici olanlar: İçinde bulunduğunuz sektör, web sitenizin ve reklamlarınızın kalitesi, hizmet ya da ürün sayısı, coğrafi hedefleme, yaratmak istediğiniz talep ve beklentilerinizdir. Kabaca bir tabirle Türkiye geneli için günlük reklam bütçe ortalaması 15-50 TL arasında değişmektedir.
Kalite: Google AdWords sistemi eklenen kelimelerin yayınlanması gibi görünen bir sistemdir fakat bu işin görünen yüzüdür. Bir de görünmeyen yüzü vardır ki asıl can alıcı nokta da burasıdır çünkü siz lahmacun siparişi kelimesini girdiğinizde sistem bunu "pide tarifi"ne kadar götürecektir. AdWords'te reklam verenleri kabaca 3'e ayırabiliriz. Bunlar: Sistemin sadece ismini duyanlar ve kullanmayanlar (tecrübesiz), reklam yayınladığını sananlar/düşününler (tecrübeli) ve gerçekten (optimum maliyet ve yeni müşteri edinim sayısı) reklam yayınlayanlar. Bu denklemin kaybeden tarafında mı olmak isterdiniz kazanan tarafında mı?
Sektörler: Google AdWords reklamlarının özellikle hizmet sektörleri ve e-ticaret'te geri dönüşleri oldukça verimlidir. Burada önemli olan hangi AdWords reklam türünün sizin için gerekli ve önemli olduğudur. Arama ağı reklamları, görüntülü ağ reklamları, ürün listeleme reklamları, yeniden pazarlama, dinamik yeniden pazarlama vb. gibi. Konya'da küçük bir nakliyatçı olun, İstanbul'da bir müteahhit, İzmir'de bir doktor, Ankara'da bir tesisatçı, Antalya'da e-ticaret ile uğraşan bir şirket ya da Bursa'da bir ilaçlama firması, Google AdWords ile her sektör için yeni müşteriler kazanmak doğru bir strateji ve kaliteli reklamlar ile mümkündür.
Referans: Ülke çapında NetMaks'ı tercih eden 2.000 üstünde şirket/birey mevcuttur.
İletişim: Tüm Türkiye'den ücretsiz olarak 0(850) 840 4 840'ı arayarak NetMaks ile Google AdWords'te minimum maliyetlerle yeni müşteriler kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca sayfanın sol üst kısmında bulunan sayfalarda gezinerek daha fazla bilgi alabilir, ana sayfaya dönebilir veya direk bizlere ulaşarak telefonda ücretsiz bilgi alabilir, reklamlarınızı hemen yayına alıp yeni müşterilere merhaba diyebilirsiniz.